Individualni program
DAROVI KRIZE SREDNJIH LET

Si izgubila zanimanje za dokazovanje lastne vrednosti?

Ti zunanje merilo uspeha ne prinaša več zadovoljstva?

Čutiš strah pred staranjem ali se bojiš, da nisi primerna/ustrezna?

Se počutiš osamljena? Prijatelji prihajajo, odhajajo. Odnosi se spreminjajo. Si mogoče tujka sama sebi?

Mogoče obžaluješ kariero ali partnerstvo?

Čutiš zmedo : Kdo sem v resnici? Kaj si želim v življenju? Kako te dojemajo ljudje okoli tebe?

Se počutiš nevidno?

Se ti pojavlja tesnoba zaradi izgubljenih priložnosti, zaradi upokojitve, smrti…

Čutiš, da si neuspešna v karieri ali partnertstvu?

Ženska vstopa v delovno okolje z visokimi pričakovanji. Večina si v 20 tih letih postavi za cilj »Hočem doseči vodilno mesto ». Realno življenje je tako, da se največkrat sooči z življenjem, ki je bolj na dnu, saj je to obdobje učenja, ga pa nujno potrebuje za odriv.

Ko vstopi v 30 ta leta in je njen fokus na kariero že izdelan, išče v sebi smiselno delo, izzivov se ne boji in njena naravnanost je » Želim dokazati svojo vrednost in znatno vplivati na svet«. To je točka v življenju kjer se razvoj ženske loči od moškega. Ženska se spopada z neenakostjo na delovnem mestu, je razočarana, nezadovoljna in se nenehno počuti napačno razumljena in slabo vodena, zato velikokrat zapusti pot vzpenjanja po korporativni lestvi. Njene osebne vrednote in korporacijske vrednote postanejo nezdružljive.

V 40 tih letih večina izgubi zanimanje za dokazovanje same sebe. Veliko jih poznam, ki so dosegle veliko po zunanjih merilih in jim to ni več dovolj. Čutijo, da lahko veliko bolj doprinesejo, če so same ali v skupini povezanih, zavestnih ljudi, ki stremijo k istemu cilju – izboljšanju družbe. Zanima jih uravnovesiti življenje. Nekatere drzno stopijo na pot spoznavanje sebe.

Te ženske se soočajo z iskanjem identitete v srednjih letih življenja.Te ženske hrepenijo po pravi, globoki identiteti . Kdo jaz res sem? Brez titule, brez statusa, brez materialnih dokazov.

To raziskovanje se celo lahko raztegne v 50-ih in 60-ih letih, ko se razmere spremenijo (družinska razmerja se umirijo, otroci odidejo od doma) in ženske hrepenijo po globini, površina jih ne zanima več.

Za pametno, k cilju usmerjeno žensko, kriza srednjih let ni v povrnitvi mladosti, ampak v odkrivanju življenja smisla.

Način dela:

Če se sprašuješ kaj je naslednji korak v tvojem življenju te lahko pomirim. Obstaja preverjena in zanesljiva pot.

Odločitev za individualni program, poglobljeno delo na sebi, s katerim se lahko izogneš marsikateremu razočaranju v življenju in si uresničiš najlepša leta v svojem življenju.

Z vsem spoštovanjem pogledava tvoje dosedanje življenje in iz njega izluščiva samo najboljše. Opustiš kar ti ne služi več in določiš smer nadaljnega življenja.

Prava vprašanja, ki si jih moraš odgovoriti z mojo pomočjo so:

Kaj si res želim?

Po čem hrepenim?

Brez česa mi živeti ni?

Kaj je moja prava vrednost?

Kaj zahtevam od življenja?

Kaj opuščam, kar mi ne služi več?

Kdo želim postati?

Preživela si obdobje mladenke, zapuščaš obdobje mame, zdaj
bodi v radovednosti  kako želiš živeti v
tretjem poglavju svojega življenja, v življenju modre ženske in kakšno sled boš
tako srčna in izpolnjena pustila za sabo.

Veš, včasih je vse kar potrebujemo radikalna 146% pozornost,
saj jo v življenju tako zelo pogrešamo, da sploh ne vemo, da jo.

Na deset 60-minutnih zoom srečanjih (ali v živo, če si iz
Ljubljane in ti je to ljubše) se pogovarjava:

 o tvojih izzivih,

o tem kako morda sedaj ponovno odkrivaš, kdo si in kdo nisi,

 o tem, kako končno sebe postaviti na prvo mesto

 in nenazadnje o tem, da končno sprejmeš sebe in se
vzljubiš točno takšna kot si. 

 

Si predstavljaš? Da te nekdo iskreno vidi, sliši in začuti, kako bije tvoje srce?

Zakaj je ta program pravi zate

Moje izkušnje kažejo, da je točno to tisto, kar ženska v tvojem življenjskem obdobju potrebuje. Zdaj je čas, da res uživaš, da ti je lepo, da se ti ni treba več zapirati v kalupe in se prilagajati, da pa si ob tem vseeno ti, ti.

To je program, ki ga izbere največ mojih strank in prepričana sem, da bo tudi v tebi prebudil točno tisto, kar je še treba prebuditi, da zaživiš polno življenje.

Cilj programa

 odkrila boš kaj ti preprečuje, da še nisi tam, kjer bi po tvojem že morala biti,

 občutek samo vrednosti od znotraj bo prebrisal potrebo po zunanji potrditvi in pohvali,

 odkrila boš svoje supermoči, ki te delajo edinstveno,

 odkrila boš kaj te polni, tako da boš imela bistveno več energije, ker boš

 hitreje in bolj učinkovito naredila kar moraš narediti in

 brez slabe vesti boš sebe postavila na prvo mesto

Piši mi na info@barbarapinterzupancic.si. Določili bova termin za najin brezplačni spoznavni klic ali srečanje.

Preden se srečava, mi odgovori na vprašanja, ki mi te pomagajo spoznati. Potem se dogovoriva za termin srečanja, da ugotoviva, če lahko skupaj delava.

O meni

Sem Barbara Pinter Zupančič, Certificirana Feminine power coachinja in moderatorka, po osnovni izobrazbi pa univ. dipl. ekonomistka. 

Moja vizija je spodbuditi, povezati in voditi ženske, da bi spoznale in začele uresničevati svoje sanje ter tako zaživele polno življenje. Želim nas voditi do spoznanja in občutka, ko se bomo v svoji pristni ženski naravi z lahkoto in spontano počutile cenjene in vredne tako v domačem kot poslovnem svetu. Svoje poslanstvo vidim prav v tem, da povezujem in z ženskimi principi – z močjo ženske miline ter neagresivno podporo – vsako posameznico pripeljem do novih spoznanj, pogosto do točk umirjanja, spoznavanja življenjskega namena in talentov. Ko si postaviš svojo novo definicijo uspeha, si le še korak stran, da ga tudi dosežeš. Skozi različen spekter naših srečanj (v skupinah poslovnega salona Moči ženske miline, preko individualnih srečanj z mano, predavanj ali večdnevnih programov) ti bom pomagala stopiti v svojo pravo moč, sebe postaviti na prvo mesto, poskrbeti za svoje potrebe in spoznati druge tebi podobne posameznice.

Iskreno se veselim, da te spoznam in predstavim drugim članicam. Zagotavljam ti, da te bomo sprejele odprtih rok

O meni:

Sem Barbara Pinter Zupančič, Certificirana Feminine power coachinja in moderatorka, po osnovni izobrazbi pa univ. dipl. ekonomistka. 

Moja vizija je spodbuditi, povezati in voditi ženske, da bi spoznale in začele uresničevati svoje sanje ter tako zaživele polno življenje. Želim nas voditi do spoznanja in občutka, ko se bomo v svoji pristni ženski naravi z lahkoto in spontano počutile cenjene in vredne tako v domačem kot poslovnem svetu. Svoje poslanstvo vidim prav v tem, da povezujem in z ženskimi principi – z močjo ženske miline ter neagresivno podporo – vsako posameznico pripeljem do novih spoznanj, pogosto do točk umirjanja, spoznavanja življenjskega namena in talentov. Ko si postaviš svojo novo definicijo uspeha, si le še korak stran, da ga tudi dosežeš. Skozi različen spekter naših srečanj (v skupinah poslovnega salona Moči ženske miline, preko individualnih srečanj z mano, predavanj ali večdnevnih programov) ti bom pomagala stopiti v svojo pravo moč, sebe postaviti na prvo mesto, poskrbeti za svoje potrebe in spoznati druge tebi podobne posameznice.

Iskreno se veselim, da te spoznam in predstavim drugim članicam. Zagotavljam ti, da te bomo sprejele odprtih rok

Barbara Piter Zupančič | Vse pravice pridržane