BARBARA PINTER ZUPANČIČ

Ženska moč je tiha moč, ki povzdigne največ src!


Individualni program
ŽIVETI (NA) POLNO

Za žensko, kriza srednjih let ni v povrnitvi mladosti, ampak v odkrivanju življenja smisla. Ne zanima nas več dokazovanje lastne vrednosti, kajti dosegle smo že veliko, hrepenimo po doživljanju življenja. Soočamo se z iskanjem naše prave, globoke identitete Kdo jaz res sem? Brez titule, brez statusa, brez materialnih dokazov.

Poslovni
SALON
Moč Ženske Miline

Varen prostor, kjer brez težav in zadržkov deliš svoje skrbi, težave, izpostaviš tudi uspehe, postavljaš vprašanja, sprejemaš odkrite in iskrene odgovore in dobiš podporo, ko jo najbolj potrebuješ!

Program
Odkleni
svojo moč

Kaj postane mogoče, ko odkrijemo in živimo iz ženske moči? Ženska potrebuje dostop do moči, milino za velika dejanja, podporo v miselnosti za uspeh in modrost ženske, da uresniči svoje  življenje.

Program
Kaj je moj
življenjski namen

Kdo si in kaj je smisel tvojega življenja ter zakaj delaš, kar delaš.

Pokazatelj tega, da ne živimo smiselnega življenja, sta že zjutraj utrujenost in občutek, da smo brez energije.

Za vse, ki čutite, da imate vse kar ste mislile, da vam bo prineslo srečo, pa v resnici znotraj sebe še vedno čutite :

  • nezadovoljstvo,
  • preobremenjenost in
  • pomanjkanje jasnosti

je podpora, ki v vas vidi potencial, ki vas vodi, da definirate svoja hrepenenja, ki vas varno pelje skozi občutke sramu, pomanjkanja in izoliranosti, nujna za vas. Kot certificiran Feminine power leader, coach in facilitator , sem usposobljena, da opogumljam in opolnomočim za veliki izraz vas samih v svetu.

Moja posebnost je, da za vas ustvarim prostor podpore in spodbude, v katerem prebudimo tri centre Ženske moči, vir, ki ga radikalno potrebujete, da se razvijete, da utrdite energijo, ki jo potrebujete in da osvojite miselnosti, ki vas podpirajo v širitvi sebe v večji jaz.

Globina ženske moči vam nudi neomejen vir rešitev, poti, ki so prilagojene samo vam. Do nje dostopamo radovedno in igrivo.

In vedno nas podpira z občutkom varnosti, podpore, ljubezni in sprejetosti. In predvsem z občutkom, da nismo same.

Ko boste razumeli ključne strahove in prepričanja, ki vas zadržujejo, kot tudi, kako jih prepoznati, sprejeti in preobraziti na učinkovit in prizemljen način, si boste pridobili orodja in pripomočke ter dnevne prakse, s katerimi stopate na razburljivo pot razkrivanja vaše veličine.

Spreminjali bomo navade in miselnosti, ki vam ne služijo več, predala vam bom dnevne prakse, ki vam bodo pomagale ostati osredotočene in jasne in se naučili kako izbirati moč in ne več šibkost in nenazadnje, kako odvrniti negativne vplive drugih, ko začnete sijati.

Ste imela kdaj v svojem življenju nekoga, ki res verjame v vas in ki vidi vaš potencial? Če berete te besede, je najverjetneje napočil čas za vas in vaš potencial.

Navdušena sem, da vas lahko spremljam na vaši poti samo uresničitve.

V moji prisotnosti se obrnete navznoter in:

  • se približate notranjim dvomom kot so sram, pomanjkanje in izoliranost in jih preobrazite v vrednost, ki vam spremenijo življenje,
  • se naučite dostopati do notranje modrosti,
  • se ponovno povežete z osebno močjo, ki vam pripada,
  • začnete kreirati življenje iz cone briljantnosti in s tem živeti veliko večjo življenje, ki vam pripada.

Podpirati VAŠO POT V BRILJANTNOST mi je bilo položeno v zibelko in v tem sem neustrašna, mirna in izpolnjena.

Klinite na spodaj, da izveste več o programih, ki jih nudim. 

Poslovni
SALON
Moč Ženske Miline

Varen prostor, kjer brez težav in zadržkov deliš svoje skrbi, težave, izpostaviš tudi uspehe, postavljaš vprašanja, sprejemaš odkrite in iskrene odgovore in dobiš podporo, ko jo najbolj potrebuješ!

Program
Odkleni
svojo moč

Kaj postane mogoče, ko odkrijemo in živimo iz ženske moči? Ženska potrebuje dostop do moči, milino za velika dejanja, podporo v miselnosti za uspeh in modrost ženske, da uresniči svoje  življenje.

Program
Kaj je moj
življenjski namen

Kdo si in kaj je smisel tvojega življenja ter zakaj delaš, kar delaš.

Pokazatelj tega, da ne živimo smiselnega življenja, sta že zjutraj utrujenost in občutek, da smo brez energije.

Prijavite se na BREZPLAČNI 30 minutni RAZGOVOR

 info@barbarapinterzupancic.si
041 677 920

Opozarjam, da vse oblike svetovanja, poučevanja in pomoči, ki jih ponujam in opisujem na spletni strani http://www.barbarapinterzupancic.si in drugih spletnih profilih ne spadajo pod uradno priznano terapevtsko pomoč ali uradno priznano medicino. Vse oblike svetovanja, programi in metode z moje strani niso namenjene temu, da bi nadomestile pomoč in usluge s strani medicine, psihološkega ali drugega svetovanje s strani zdravnika, psihiatra ali svetovalca z licenco. Namen programov, srečanj in seminarjev ni, da bi diagnosticirali ali nadomestili medicinska, psihološka ali terapevtska zdravljenja in/ali terapije. V primeru, da se odločite za svetovanje pri meni ali moje programe morate v celoti prevzeti popolno odgovornost za to.
Varovanje zasebnosti in splošni pogoji