Barbara Pinter Zupančič | Prebudi svojo žensko moč in uresniči svoje življenje.

Prebudi svojo žensko moč in uresniči svoje življenje.

KAJ POSTANE MOGOČE, KO ODKRIJEMO, ODKLENEMO IN ŽIVIMO IZ NOVEGA VIRA MOČI, IZ ŽENSKE MOČI?

Ženska potrebuje neprestani dostop do MOČI, MILINO za velika dejanja, podporo v MISELNOSTI za uspeh in MODROST ženske, da uresniči svoje veliko življenje.

Kaj nagovori Spletni program oziroma
kako veš, da je spletni program zate resnično potreben?

Odgovori z Drži ali Ne drži na naslednje trditve:

 • čutiš tesnobo ali pa se celo počutiš depresivno, čeprav si zavestna in skrbna oseba, ki dela na sebi že več let,
 • preveč daješ in preveč delaš, zato si pogosto izčrpana, predvsem zaradi zahtev, ki jih imaš do sebe, in to se ti dogaja kljub trudu, da bi si ustvarila uravnoteženo življenje,
 • hrepeniš po globlji, pristnejši povezanosti z drugimi, kljub mnogim letom truda za boljše odnose,
 • hrepeniš po intimnem partnerju, ki ustreza tvoji strasti do življenja in ki ima enak pogled na življenje v vseh pogledih – nekoga, ki bo s teboj delil svoje vrednote in vizijo ustvariti boljši svet,
 • čeprav imaš dobre prijatelje, se počutiš sama in nimaš prave podpore, da bi se opogumila in svetu prinesla polnost Biti,
 • počutiš se poklicana, da bi izrazila svoje darove in talente tako, da bi vplivala na razliko v svetu in družbi, vendar ne veš, kako uresničiti ta svoj globoki potencial, 
 • čutiš se poklicana, da začneš novi projekt ali kariero, ki je bodisi storitev in prispevek, vendar nimaš točne vizije, kako naj bi bila videti,
 • občutiš navdušenje, ko se prebiješ skozi stare vzorce, hitro, v trenutku (ne več dolgih, dolgih mesecev), a vseeno si zmedena in razočarana, ko se vsebina starih vzorcev vrne nazaj,
 • si zelo zaskrbljena zaradi stanja sveta in družbe, vendar se počutiš preobremenjena, zmedena in nemočna za reševanje tako velikih težav in bolečin, saj še vedno nisi rešila svoje …

Če si odgovorila z “Ne drži” na vse trditve, čestitam! Očitno že živiš polno, zasidrana v Ženski moči in tega programa ne potrebuješ.

Če pa si odgovorila z “Drži” pri dveh ali več trditvah, je največja verjetnost, da še nisi odkrila, kako se povezati z neomejenim virom Ženske moči v sebi in je zate program nekaj, kar ti lahko pomaga.

Rešitev za žensko.

Če pogledamo, po čem res hrepenimo, so to ljubezen, intimnost, povezanost, pripadnost, ustvarjalnost, sposobnost izražanja, živost pomenu, namenu, prispevku in svetlejši prihodnosti za naslednje generacije. In to ne more biti ustvarjeno s sistemom moči, ki temelji na nadzoru, analizi in logiki, linearnem razmišljanju. Prav tako se ne morejo izraziti s strateškim načrtom. Ne morejo se ustvariti s tako imenovanim moškim načinom, moško, togo močjo.

Za ustvarjanje teh stvari, po katerih najbolj globoko hrepenimo – ustvariti bogato zunanje življenje, ki ne zahteva izgube notranje povezanosti –, moramo odkriti in gojiti novi sistem moči, moči, ki ji rečemo ženska, mehka moč.

Moramo se prebuditi in gojiti novo, soustvarjalno, žensko moč, ki združuje in vključuje vse pridobitve moške moči in ki nam hkrati omogoča dostop do neke vrste sodelovanja ustvarjalnosti, skratka do ravnovesja moške in ženske energije.

Obstajajo principi, prakse in orodja, ki prebujajo žensko moč. Ta je vir avtentične moči, ki prinaša na dan tvojo najboljšo različico življenja, izraženo ustvarjalnost, s katero imaš največje možnosti za polne odnose, tako partnerske kot poslovne. Vse v življenju temelji na odnosih. Brez njih nas ni. 

Spletni program Prebudi svojo žensko moč in uresniči svoje življenje te korak za korakom vodi skozi postopek odkrivanja, odklepanja in uporabe ženske moči, ki ti bo uravnovesila življenje.

Torej, našega notranjega potenciala ni možno odkleniti z enakim sistemom moči, kot so nam ga predali in nas učili, da je edini mogoč – moški način moči. Zato se počutimo tako neizpolnjene in neuresničene. Ne znamo dostopati do moči, ki bi nam omogočila stopiti v možnosti, po katerih hrepenimo in čutimo notranji vzgib. 

Obstaja pa rešitev, ki odklene centre moči in z dosledno uporabo novih principov in miselnosti postaneš zavestna ter povezana z globljo resnico o tem, kdo v resnici si.

 • Prepoznaš in preobraziš lažne identitete, ki ti onemogočajo, da bi zaživela bolje.
 • Prepoznaš svoja hrepenenja, jih izraziš in uresničiš.
 • Začneš živeti smiselno življenje in odkriješ svoj višji namen.
 • Občutiš zaupanje v svoje sposobnosti, da pritegneš in ustvariš sredstva, ki jih potrebuješ, da uspeš.
 • Postaneš bolj samozavestna, tvoja notranja vrednost se zrcali v odnosih, ljudje okoli tebe se ujemajo s tvojo vrednostjo.
 • Izražaš svoje darove, tako da so resnično sprejeti, cenjeni, in z njimi vplivaš na druge.
 • Povezana in uglašena si na svoj notranji kompas, na svojo intuicijo.
 • Podpiraš svojo družino, partnerja, otroke in družbo, da pokažejo svojo veličino in s tem spreminjajo družbo na bolje.
 • Ob sebi imaš ljudi, ki brezpogojno verjamejo vate in te spodbujajo, da narediš vse, kar je potrebno, da uresničiš sebe in svoj potencial.

Eno stvar vem zagotovo in ta je, da so možnosti, ki jih čutiš zase, resnične. V resnici je tvoja usoda veliko večja, kot si sploh lahko zamisliš. In v tem nisi sama. Ogromno žensk je, ki čutijo kot ti. 

Še nikoli ni bilo toliko možnosti za uresničitev tega, kar globoko čutiš v sebi – za uspeh, za navdih, za vpliv, za povezanost, za intimnost, za zapuščino.

V spletnem programu Prebudi svojo žensko moč in uresniči svoje življenje boš odklenila 3 centre moči v 6 izjemnih modulih, s katerimi boš dosegla 9 pomembnih preobratov v svojem življenju.

3 centri moči:

Če boš stopila na pot z mano s tem spletnim programom, boš odklenila 3 centre Moči,
jih sidrala in tvoje življenje bo postalo veliko bolj osmišljeno.

Center Moči #1:

To je moč, da transformiraš svoje življenje (prepoznala boš ovire, ki ti to preprečujejo, jih preobrazila in prebila notranji stekleni pokrov).

Govorile bomo o principih odklepanja Centra moči#1 in izkušale nekaj zelo močnih praks, da osvojiš ta učenja.

Center moči #2:

Moč, da uresničiš svojo usodo (odklenila boš svoj notranji GPS in vzpostavila neomajno vez z notranjo modrostjo)

Zavezala se boš vajam iz globine, ki bodo prebudile ali poglobile tvoje razumevanje moči, ki si ga tvoj um tudi predstavljati ne more. 

Center Moči #3:

Moč spreminjanja sveta 

Ko boš odklenile ta center moči, bova naredili nekaj močnih vaj, s katerimi boš dobila izkušnjo moči sodelovanja iz nivoja, o katerem si nisi predstavljala, da obstaja. 

6 izjemnih modulov 

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Spoznala boš razliko med moško – togo močjo in žensko – mehko, prožno močjo.
 • Spoznala boš štiri nove notranje drže, ki ti spremenijo pogled na tvoje življenje. 

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Opustila boš stare načine oblikovanja ciljev in spoznala dva nova, bolj ženska pristopa. 
 • Odkrila boš, kako se povezati z najglobljimi hrepenenji, kar lahko uporabiš spet in spet, ko si postavljaš namero za svoje življenje. 
 • Spoznala boš pet ključnih področij za samouresničitve za žensko in iz tega oblikovala namero za ta program.

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Spoznala boš svojo lažno identiteto, ki te ovira, da ne dosežeš tega, po čemer hrepeniš.
 • Nagovorila boš svoj ranjeni, otroški del, spoznala boš obnašanje, ki je v resnici tvoja samosabotaža, nagovorila boš oba dela in ju negovala iz odraslega dela sebe ter spoznala resnico onkraj, ki ti bo dala moč, da boš začela delovati drugače.

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Kako opustiti kontrolo in stopiti v zaupanje in radovednost.
 • Začutila boš podporo življenja saj vse kar se dogaja se dogaja zate in ne proti tebi. 
 • Končno boš zaživela sproščneno, počutila se boš varno, kajti “Življenje deluje za tvoj uspeh”.

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Prepoznala in odpravila boš ovire, ki ti preprečujejo, da bi dostopala do matrice odnosov, ki jih potrebuješ, da postaneš močna manifestatorka.
 • Ugotovila boš, kako lahko pritegneš in gojiš partnerstva moči, ki bodo kot varen prostor, da se porajaš v svojo najboljšo različico sebe. 

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Zakaj je praznovanje in utrjevanje novega, ključno za izpolnjeno življenje ženske.
 • Spoznala boš kaj si v resnici dosegla v tem spletnem programu, kaj se je spremenilo v tvojem življenju? 
 • Odgovorila si boš na vprašanje »Kdo postajam, kako se želim počutiti?«
 • Dovolila si boš opustiti svojo Superžensko, ki zmore vse in zaživeti bolj lahkotno.
 • Inspirirane akcije ter vztrajnost in pogum in pravi ljudje okoli tebe, naj te vodijo naprej☺

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Spoznala boš razliko med moško – togo močjo in žensko – mehko, prožno močjo.
 • Spoznala boš štiri nove notranje drže, ki ti spremenijo pogled na tvoje življenje. 

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Opustila boš stare načine oblikovanja ciljev in spoznala dva nova, bolj ženska pristopa. 
 • Odkrila boš, kako se povezati z najglobljimi hrepenenji, kar lahko uporabiš spet in spet, ko si postavljaš namero za svoje življenje. 
 • Spoznala boš pet ključnih področij za samouresničitve za žensko in iz tega oblikovala namero za ta program.

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Spoznala boš svojo lažno identiteto, ki te ovira, da ne dosežeš tega, po čemer hrepeniš.
 • Nagovorila boš svoj ranjeni, otroški del, spoznala boš obnašanje, ki je v resnici tvoja samosabotaža, nagovorila boš oba dela in ju negovala iz odraslega dela sebe ter spoznala resnico onkraj, ki ti bo dala moč, da boš začela delovati drugače.

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Kako opustiti kontrolo in stopiti v zaupanje in radovednost.
 • Začutila boš podporo življenja saj vse kar se dogaja se dogaja zate in ne proti tebi. 
 • Končno boš zaživela sproščneno, počutila se boš varno, kajti “Življenje deluje za tvoj uspeh”.

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Prepoznala in odpravila boš ovire, ki ti preprečujejo, da bi dostopala do matrice odnosov, ki jih potrebuješ, da postaneš močna manifestatorka.
 • Ugotovila boš, kako lahko pritegneš in gojiš partnerstva moči, ki bodo kot varen prostor, da se porajaš v svojo najboljšo različico sebe. 

Kaj se boš naučila v tem modulu?

 • Zakaj je praznovanje in utrjevanje novega, ključno za izpolnjeno življenje ženske.
 • Spoznala boš kaj si v resnici dosegla v tem spletnem programu, kaj se je spremenilo v tvojem življenju? 
 • Odgovorila si boš na vprašanje »Kdo postajam, kako se želim počutiti?«
 • Dovolila si boš opustiti svojo Superžensko, ki zmore vse in zaživeti bolj lahkotno.
 • Inspirirane akcije ter vztrajnost in pogum in pravi ljudje okoli tebe, naj te vodijo naprej☺

9 pomembnih preobratov v tvojem življenju:

 • Odkrila boš vir ženske moči v sebi, začela dostopati do nje, ker jo potrebuješ za uresničitev svojega najvišjega potenciala na vseh področjih življenja.
 • Izmojstrila in utelesila boš 3 centre ženske moči, ki ti bodo omogočili, da zaživiš svoje najgloblje izpolnjeno in navdihujoče življenje.
 • Naučila se boš preoblikovati svoje omejujoče identitete v svojem jedru in se končno osvobodila tiranije preteklosti, tako da boš sprostila svoje najvišje potenciale v življenju in ljubezni.
 • Odkrila boš svoj resnični namen v življenju in začela čudežno manifestirati vso podporo, ki jo potrebuješ, da ga izpolniš.
 • Razumela boš ključ do ustvarjanja intimnosti in dobrega počutja v vseh svojih odnosih ter začela živeti življenje v nenehnem stanju povezave in pripadnosti s tistimi, ki jih imaš rada.
 • Utelesila boš svoj pristni ženski sijaj kot praznovanje in afirmacijo življenja in brez truda začela privlačiti tiste stvari, ki naredijo življenje vredno živeti, kot so pristna ljubezen, pristni ljudje in globok občutek pripadnosti nečemu večjemu od sebe.
 • Naučila se boš soustvarjati z življenjem, ki je polno možnosti, in tako ponovno vzpostavila občutek ustvarjalnosti, igrivosti in lahkotnosti v svoji vsakdanji izkušnji.
 • Ob sebi boš zbrala ljudi, ki ti brezpogojno zaupajo in verjamejo v tvoj potencial.
 • S svojo mirno, globoko prisotnostjo boš vplivala na ljudi, da bodo zbrali pogum in moč ter tudi sami zaživeli izjemno in vplivno.

Cena spletnega programa

Če bi prodajala vsak sklop posebej, bi bil program v resnici vreden 1.050 EUR, tebi pa ponujam dostop do celote za le

369 EUR

Investicija vase, ki ti bo spremenila življenje.

Za to ceno dobiš:

 • dostop do 6 modulov
 • + Avdio posnetek dostop do 4 virov moči
 • + Avdio posnetek Kaj so moja hrepenenja? 
 • + PDG GRADIVO »PRIROČNIK ODKLENI SVOJO MOČ IN URESNIČI SVOJE ŽIVLJENJE«, da boš lažje šla skozi program 
 •  + PDF GRADIVO NAJPOGOSTEJŠE LAŽNE IDENTITETE  (Sama sem, Ne pripadam, Breme sem, Nisem dovolj , Nisem pomembna , Nevidna sem, Nisem ljubljena, Nepomembna sem, Nemočna sem, Nisem varna, Nisem vredna s podrobnim opisom, kako se prepričanje odraža v tvojem življenju, kako se nate odzivajo drugi, tvoje prepričanje glede drugih, tvoje prepričanje glede življenja, temeljni vzorci vedenja, s katerim potrjuješ veljavnost prepričanj, veščine in sposobnosti, ki jih moraš razvijati, da presežeš lažno identiteto, tvoji resnični darovi in sposobnosti, pozitivne afirmacije in tvoja resnična identiteta.)

Za prijavo v program izpolnite spodnja polja!

PRIMERI PREOBRAZBE, KO DELUJEŠ IN USTVARJAŠ IZ MOČI.

 • Meta si ni zaupala, čutila je, da »ni dovolj«. Po programu trdno stoji na svojem mestu, ki ji pripada. Čuti, da je vidna in slišana. Njeni odnosi so bolj polni, ne več tako konfliktni. 
 • »Nisem znala postaviti svoje cene, ne poznam svoje prave vrednosti,« je na začetku programa čutila Judita. Po programu je svoje cene dvignila in od njih ne odstopa, saj dobro pozna vrednost tega, kar daje in prispeva.
 • Podobno se je zgodilo z Ljubico, ki ni in ni dočakala napredovanja. Že znotraj programa je zbrala pogum, stopila do nadrejene, se iskreno in mirno izrazila in napredovala celo za stopničko več, kot je upala.
 • Piko so zaustavljaje lažne identitete »Nisem uspešna«, ker se je v resnici bala neuspeha. Po programu trdno drži prostor, da ji je udobno v neudobnem in da je neuspeh le preusmeritev na njeni poti uspeha. Tako je izpeljala dva pomembna posla, s katerima je pridobila pomembne reference za nadaljnji poslovni uspeh.
 • Katja je postavila svojo lastno definicijo uspeha. Kot merilo uspeha je vedno videla samo denar na bančnem računu, danes ve, da je občutek užitka in izpolnitve ključen za njo, da se le ob tem resnično počuti uspešna.
 • Sonja je začela izražati svoja hrepenenja. Ne pričakuje več od svojega partnerja, da ji bo bral želje. Bolj je srečna in zadovoljna, saj ve, da je ona sama odgovorna za to, da poskrbi, da je izpolnjena. 
 • Metka na vodilnem položaju v srednje velikem podjetju svoje zaposlene veliko lažje povezuje in spodbuja, da se izrazijo. Klima v podjetju je sproščena, čuti se, da se ljudje počutijo cenjeni. Pomagajo si, podpirajo se. V teh negotovih časih jih ni strah za prihodnost.

O MENI

Sem Barbara Pinter Zupančič, Certificirana Feminine power coachinja in moderatorka, po osnovni izobrazbi pa univ. dipl. ekonomistka. 

Moje poslanstvo je pomagati ženski, da objame in uporablja obe vrsti moči, moško in žensko, in v kombiniranju obeh ustvarja uspešno življenje, ki prinaša zadovoljstvo in užitek. 

Specializirala sem se pomagati ženskam, ki so se zavezale, da nezadovoljstvo, preobremenjenost, besede nimam časa, nisem dovolj (klasični znaki Prevarantke) niso več izbira. Izbira postane ustvarjati pametnejše, lažje in bolj povezano z dušo. 

Pod moje okrilje je prišlo že lepo število sodobnih žensk, s katerimi delam individualno 1 : 1, v skupini (Poslovni salon Moč ženske miline), na delavnicah in na predavanjih, na katerih predajam nova spoznanja o tem, kako kombinirati moški DELATI in ženski BITI, togi um dopolnjevati s prožno intuitivno modrostjo telesa in tako oblikovati življenje po lastnih merilih uspeha in ne več po togih družbenih merilih materialnih dokazov.

Veliko sem se naučila v 20-letni karieri kot strokovnjakinja za kontroling, prestrukturiranje in privatizacijo podjetij. Naučila sem se, da ni dovolj samo to, kar je videti na zunaj, poglobiti se je treba v globino svoje Biti (od tu MOČ IN MILINA), da začutimo vrednost, uspeh in smisel lastnega življenja. Le tako lahko iz omejenega fizičnega JAZ-a stopimo v širino pogleda v dobro VSEH in tako spreminjamo svet na bolje. 

Najpogostejša vprašanja:

Spletna delavnica poteka v moji spletni učilnici, tako da lahko do vsebine delavnice dostopaš preko spleta, kjerkoli in kadarkoli. Uporabniško ime in geslo za vstop v spletno učilnico prejmeš na svoj elektronski naslov, ko končaš svojo prijavo. Celotno gradivo ti je na voljo ob prvem vstopu v učilnico, tako da lahko proces učenja popolnoma prilagodiš svojim željam in potrebam. 

Kakšna je cena spletne delavnice in kakšen je način plačila?

Cena spletne delavnice je 369 eur. Plačilo se opravi po predračunu, v enkratnem znesku z nakazilom na TRR. Dostop do celotne vsebine spletne delavnice (uporabniško ime in geslo za vstop v spletno učilnico) po opravljenem plačilu prejmeš na svoj elektronski naslov, nato pa ti je na voljo neomejen dostop do vsebine delavnice, tako da lahko do nje vedno prosto dostopaš. 

Spletni program Odkleni svojo moč in uresniči svoje življenje je osnovan na uveljavljenih principih Feminine power filozofije, ki zajema miselnost in prakse, ki so za žensko nove dobe ključne. Brez njih postaja življenje ženske dolgočasno in brez smisla. Program ni osnovan le kot predavanje, temveč sta mu dodani podpora in spodbuda, da narediš drugače, kajti delovati enako in pričakovati drugačen rezultat je izguba časa in energije. 

Spletna delavnica je zasnovana tako, da te po preverjenih principih vodi skozi 3 najpomembnejše odnose v življenju: odnos do sebe, odnos do življenja in odnos do drugih. Odkrila boš ovire, ki si jih nezavedno ustvarila, zaradi katerih se vrtiš v začaranem krogu na enem ali več področjih svojega življenja in ne živiš tako, kot čutiš, da ti je namenjeno. Spletna delavnica je izkustvene narave, torej ne pridobivaš samo informacij, temveč jih doživljaš skozi telo.

Če imate vprašanja, mi pišite na info@barbarapinterzupancic.si