Individualni program
ŽIVETI (NA) POLNO

»Kako si?«

»VRHUNSKO SEM in še bolje bo :)

Si že kdaj doživela tak odgovor? Ti je bil všeč ali te je vznemiril, razjezil? Si postala zavistna?

Odkrila sem preprosto formulo za tak odgovor.

Vrhunsko si, ko poznaš svoj smisel življenja, ko živiš iz občutka obilja in ko dopuščaš kanček magičnosti v svoje življenje.

Za to niso potrebna leta in leta. Vse to imaš na dosegu roke. Potrebuješ le iskrenost do sebe in zavezanost novemu načinu življenja.

 

Se morda najdeš v spodaj opisanem?

Čutiš, da nimaš več prave vloge, ker te otroci ne potrebujejo več?

Čutiš strah pred staranjem? Se bojiš, da ne boš imela energije in volje za sebi drage projekte?

Si tesnobna zaradi izgubljenih priložnosti?

Ti zunanje merilo uspeha ne prinaša več zadovoljstva?

Se počutiš osamljena? Prijatelji prihajajo, odhajajo. Odnosi se spreminjajo.

Si mogoče tujka sami sebi?

Čutiš zmedo: Kdo sem v resnici? Kaj si želim v življenju? Kako me dojemajo ljudje okoli mene?

Se počutiš nevidno?

Kaj pa kariera ali partnertstvo? Si zadovoljna? Kaj obžaluješ ali si želiš spremeniti?

Predvsem partnerstvo, kako sta? Imata skupne interese, se slišita, podpirata, skupaj ustvarjata?

Si izgubila zanimanje za dokazovanje lastne vrednosti?

Kaj ko bi si privoščila popotovanje v obliki individualnega dela z mano, na katerem bi odločno postavila temelje življenja, kjer se boš počutila VRHUNSKO in IZPOLNJENO?

Da boš znala iz poplave vsega v življenju razbrati, kaj je koristnega in dobrega zate. Ločiti pleve od zrnja, smo rekli včasih. V modernem času je vsega toliko, a kaj je povezano s tvojo dušo, veš le ti. Temu posvetiti svojo pozornost je pravi ključ do VRHUNSKEGA življenja.

Nujno je, da znaš upravljati s svojo močjo. Ne prestopiti meje in delovati samo na moški način, biti možača, ki si je ne želi nihče ob sebi. Prepoznala boš svojo žensko moč, ki jo že uporabljaš, zdaj pa se boš v njej izmojstrila in z njo manifestirala z lahkoto.

Učenje, da življenje deluje za naš uspeh, ni kar tako. Nauči nas, da se poglobimo, dokler ne ugledamo darila, ki nam ga je življenje namenilo. Učenje se nikoli ne konča in modra ženska ve, da so za to potrebne potrpežljivost, zaupanje in poglobitev, da začuti vrednost darila, ki ga preda naprej.

Ženska na prehodu v modro žensko se mora naučiti, da hrani moči in da jih ne razdaja za nepomembnosti, ki ji moči jemljejo. Naučiti se mora, da ni njena naloga, da rešuje vse okoli sebe. Spoznati, kdaj reševati in kdaj samo držati prostor, je največja modrost, ki jo dosežemo, če se le dobro poslušamo.

V modro žensko vstopamo pripravljeno in jasno, kako želimo živeti. In živeti želimo VRHUNSKO.

Otroci so že veliki, dobila si čas zase in uporabi ga tako, da boš srečna, zadovoljna, izpolnjena.

Najbolje pri vsem tem je, da lahko sama vplivaš na to. Bolj ko si stabilna, mirna in jasna v sebi, bolj se ti življenje odziva. Da si srečna in zadovoljna in da vsakomur odgovoriš na vprašanje, kako si z: VRHUNSKO SEM in še bolje bo :).

Odloči se za individualni program, poglobljeno delo na sebi, s katerim se lahko izogneš marsikateremu razočaranju v življenju in si uresničiš najlepša leta v svojem življenju.

Z vsem spoštovanjem pogledava tvoje dosedanje življenje in iz njega izluščiva samo najboljše. Opustiš, kar ti ne služi več, in določiš smer nadaljnjega življenja.

Prava vprašanja, ki si jih moraš odgovoriti z mojo pomočjo so:

Kaj si res želim?

Po čem hrepenim?

Brez česa mi živeti ni?

Kaj je moja prava vrednost?

Kaj zahtevam od življenja?

Kaj opuščam, kar mi ne služi več?

Kdo želim postati?

Preživela si obdobje mladenke, zapuščaš obdobje mame, zdaj
bodi v radovednosti  kako želiš živeti v
tretjem poglavju svojega življenja, v življenju modre ženske in kakšno sled boš
tako srčna in izpolnjena pustila za sabo.

Veš, včasih je vse kar potrebujemo radikalna 146% pozornost,
saj jo v življenju tako zelo pogrešamo, da sploh ne vemo, da jo.

Na deset 60-minutnih zoom srečanjih (ali v živo, če si iz
Ljubljane in ti je to ljubše) se pogovarjava:

 o tvojih izzivih,

o tem kako morda sedaj ponovno odkrivaš, kdo si in kdo nisi,

 o tem, kako končno sebe postaviti na prvo mesto

 in nenazadnje o tem, da končno sprejmeš sebe in se
vzljubiš točno takšna kot si. 

 

Si predstavljaš? Da te nekdo iskreno vidi, sliši in začuti, kako bije tvoje srce?

Zakaj je ta program pravi zate

Moje izkušnje kažejo, da je točno to tisto, kar ženska v tvojem življenjskem obdobju potrebuje. Zdaj je čas, da res uživaš, da ti je lepo, da se ti ni treba več zapirati v kalupe in se prilagajati, da pa si ob tem vseeno ti, ti.

To je program, ki ga izbere največ mojih strank in prepričana sem, da bo tudi v tebi prebudil točno tisto, kar je še treba prebuditi, da zaživiš polno življenje.

Cilj programa

 odkrila boš kaj ti preprečuje, da še nisi tam, kjer bi po tvojem že morala biti,

 občutek samo vrednosti od znotraj bo prebrisal potrebo po zunanji potrditvi in pohvali,

 odkrila boš svoje supermoči, ki te delajo edinstveno,

 odkrila boš kaj te polni, tako da boš imela bistveno več energije, ker boš

 hitreje in bolj učinkovito naredila kar moraš narediti in

 brez slabe vesti boš sebe postavila na prvo mesto

Piši mi na info@barbarapinterzupancic.si. Določili bova termin za najin brezplačni spoznavni klic ali srečanje.

Preden se srečava, mi odgovori na vprašanja, ki mi te pomagajo spoznati. Potem se dogovoriva za termin srečanja, da ugotoviva, če lahko skupaj delava.

O meni

Sem Barbara Pinter Zupančič, Certificirana Feminine power coachinja in moderatorka, po osnovni izobrazbi pa univ. dipl. ekonomistka. 

Moja vizija je spodbuditi, povezati in voditi ženske, da bi spoznale in začele uresničevati svoje sanje ter tako zaživele polno življenje. Želim nas voditi do spoznanja in občutka, ko se bomo v svoji pristni ženski naravi z lahkoto in spontano počutile cenjene in vredne tako v domačem kot poslovnem svetu. Svoje poslanstvo vidim prav v tem, da povezujem in z ženskimi principi – z močjo ženske miline ter neagresivno podporo – vsako posameznico pripeljem do novih spoznanj, pogosto do točk umirjanja, spoznavanja življenjskega namena in talentov. Ko si postaviš svojo novo definicijo uspeha, si le še korak stran, da ga tudi dosežeš. Skozi različen spekter naših srečanj (v skupinah poslovnega salona Moči ženske miline, preko individualnih srečanj z mano, predavanj ali večdnevnih programov) ti bom pomagala stopiti v svojo pravo moč, sebe postaviti na prvo mesto, poskrbeti za svoje potrebe in spoznati druge tebi podobne posameznice.

Iskreno se veselim, da te spoznam in predstavim drugim članicam. Zagotavljam ti, da te bomo sprejele odprtih rok

O meni:

Sem Barbara Pinter Zupančič, Certificirana Feminine power coachinja in moderatorka, po osnovni izobrazbi pa univ. dipl. ekonomistka. 

Moja vizija je spodbuditi, povezati in voditi ženske, da bi spoznale in začele uresničevati svoje sanje ter tako zaživele polno življenje. Želim nas voditi do spoznanja in občutka, ko se bomo v svoji pristni ženski naravi z lahkoto in spontano počutile cenjene in vredne tako v domačem kot poslovnem svetu. Svoje poslanstvo vidim prav v tem, da povezujem in z ženskimi principi – z močjo ženske miline ter neagresivno podporo – vsako posameznico pripeljem do novih spoznanj, pogosto do točk umirjanja, spoznavanja življenjskega namena in talentov. Ko si postaviš svojo novo definicijo uspeha, si le še korak stran, da ga tudi dosežeš. Skozi različen spekter naših srečanj (v skupinah poslovnega salona Moči ženske miline, preko individualnih srečanj z mano, predavanj ali večdnevnih programov) ti bom pomagala stopiti v svojo pravo moč, sebe postaviti na prvo mesto, poskrbeti za svoje potrebe in spoznati druge tebi podobne posameznice.

Iskreno se veselim, da te spoznam in predstavim drugim članicam. Zagotavljam ti, da te bomo sprejele odprtih rok

Barbara Piter Zupančič | Vse pravice pridržane